Blog

Jaki powinien być fotograf? 📷Foto Kawka☕️#210

By 16 września 2019 No Comments

❇️ PROMOCJA na wszystkie moje KURSY FOTOGRAFICZNE ► https://zieniu.pl/sklep
użyj kuponu BACKTOSCHOOL

Odpowiadam na Wasze pytania:
❇️Janusz: Czy jest taka zasada, ze dobry fotograf pracujący z ludźmi jest fajnym człowiekiem? Znacie jakiś portrecistów, którzy są nudni?
❇️Roman: Czym powinien charakteryzować się fotograf portretowy, by zostać zauważonym, a też czy każdy kto che może nim zostać?
❇️Krzysztof: Location scouting – a dokładniej czy można lepiej niż po prostu wsiąść w samochód i jeździć na ślepo?:)
❇️Piotr: Temat location scouting jest ciekawy… może opiszesz na co zwracasz uwagę i może masz jakiś schemat czy checklist którą weryfikujesz na miejscu?
❇️Ojciec Vaader: czy jest sens brać się za fotografię zawodowo, jeśli ewidentnie nie jesteś artystą? lubisz sprzęt, lubisz robić zdjęcia, ale brak Ci wizji i poczucia artyzmu?
❇️Artur: Czy jest jakiś wiek, w którym już nie opłaca się brać za własny biznes fotograficzny? Jestem tu z Wami dłuższy czas i nie mogę się zebrać. Poza tym widzę że zamiast się rozwijać- cofam się w rozwoju, mam wrażenie że robię gorsze zdjęcia. Chyba jednak zostanę w strefie hobbystycznej…
❇️Jarek: Nie wiem czy się temat ostatnio przewinął, ale jak fotografować osobę (modelkę), która ma mega długie nogi i jest wyższa od fotografa….
❇️Bart: Granice definicyjne fotoziutctwa. Semiotyka a ontologia pojęcia Fotoziutek i jego pstryków we współczesnej fotografii. ;) ;) ;)
❇️Marta: Czy można zrobić profesjonalne zdjęcia używając 10 letniego laptopa bez skalibrowanego monitora pracując na ps elements? Czy sprzęt ma aż takie znaczenie? Bo w obecnych czasach telefon ma lepsze parametry niż niejeden specjalistyczny sprzęt… Może się mylę…
❇️ Sean Archer – wywiad https://zieniu.pl/sean-archer
❇️Pytanie do Was od @zelnikphoto: gdzie szukać inspiracji, gdy przygasa płomień weny?

Nie przegap

KURSY FOTOGRAFICZNE

Kup