Sylwia Nowak | sensual by zieniu

Profesjonalna sesja zdjęciowa to piękny wizaż, ułożenie włosów, dobrane stylizacje, odpowiednie światło, profesjonalny sprzęt fotograficzny i retusz, który podkreśli Twoją urodę i zadba o to byś wyglądała fantastycznie, bez efektu ‘to nie Ty, tylko Photoshop’.

Magiczne zdjęcia to jednak przede wszystkim wynik ciężkiej pracy na planie i dobrego klimatu jaki staram się wspólnie z wizażystką zapewnić, byś czuła się komfortowo. Prowadzę i podpowiadam też w trudnym zadaniu ‘jak się ustawić, by wyjść na zdjęciu najkorzystniej’.

Jestem przekonany, że każda kobieta powinna sprawić sobie piękne, profesjonalne zdjęcia, które pokażą ją kobieco i tak, jak ona sobie wymarzy. Nie ‘5 lat temu’, nie: ‘gdy jeszcze zrzucę 2 kilo’, ani ‘gdy wrócę opalona z wakacji’… tylko TERAZ. Nie będzie lepszej okazji. Jeśli Ci się spodoba – wrócisz po inne zdjęcia bardziej świadoma efektów.

Czy trzeba być modelką?

Nie trzeba być modelką by pięknie wyjść na zdjęciach.

Na sesji często goszczę kobiety, które czują się fantastycznie ze sobą i chcą tą chwilę uwiecznić na pamiątkę, a także te, które mają “doła” i potrzebują czegoś, co je z tego stanu wybudzi i pozwoli odzyskać pewność siebie i poczucie wewnętrznego piękna.

Jakie zdjęcia robimy?

Zawsze uzgadniam klimat zdjęć przed sesją, bo najbardziej liczy się dla mnie komfort i zaufanie na sesji. Najczęściej robimy delikatne, kobiece portrety oraz zdjęcia sensualne – w stylizacjach bieliźnianych. Przejrzyj moje prace – to właśnie takie klimaty

Jak się przygotować?

Przed sesją podpowiadam jakie stylizacje do ustalonego klimatu zdjęć będą najbardziej się nadawały, i wysyłam informacje jak się przygotować do sesji. Wspólnie ustalamy miejsce, które będzie najbardziej odpowiednie do Twojej sesji (studio, apartament,…).

Voucher w prezencie?

Możesz sprezentować tą sesję komuś Tobie bliskiemu. Drukuję voucher, który możesz wręczyć przy wyjątkowej okazji.

Często robię sesje, które są prezentem od męża z okazji rocznicy bądź urodzin, czy też grupa koleżanek obdarowuje voucherem Pannę młodą.

Masz więcej pytań o sesję? SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Co mówią o sesji klientki?

“Sesję u Tomasza dostałam w prezencie z okazji 40stych urodzin od swojego mężczyzny. Nie będę ukrywać, że zawsze sobie cichutko marzyłam o ładnych profesjonalnych zdjęciach. Nie spodziewałam się jednak aż takich emocji...Jadąc do Wwy 350km na sesję zdjęciową zaplanowałam sobie przy okazji kilka innych atrakcji, których już dziś nie pamiętam. Sesja u 'Zienia' została i zostanie już na zawsze w mojej pamięci. Zakładałam, że takiej spełnionej i dowartościowanej przez syna i mojego mężczyznę kobiety nic nie zaskoczy. Ups i tu się myliłam. Jak wchodziłam do studia fotograficznego poczułam się taka trochę beznadziejna, że nie mam ciuszków super sensualnych i takie tam inne babskie wymysły. Miłe powitanie Tomasza, kilka ciepłych słów, zaskakująca gościnność 'woda?, kawa?, winko? czy coś do jedzonka...? a następnie delikatne muśnięcia pędzlem wizażystki Ali i czułam jak 'rosnę'. Niesamowita cierpliwość Tomasza, pomysły i wyjątkowo pozytywna energia, którą ma w sobie spowodowały, że emocje radość, wzruszenie sięgały zenitu. Wychodząc od Tomasza czułam się jak Gwiazda, mega dumna i szczęśliwa...i tak już zostało.”

Małgorzata

“Doświadczenie rewelacyjne, chętnie bym je powtórzyła. Umiesz wprowadzić tak fajną atmosferę, że wszelkie ewentualne wątpliwości i niepewność szybko mijają.
Co do samych zdjęć - oglądanie Twoich prac to prawdziwa przyjemność, nawet ze mną w roli głównej.”

Kasia

“Przed sesją bardzo się bałam. Cały mój lęk, obawy zniknęły dzięki atmosferze, sposobowi bycia Tomka. Ta sesja była dla mnie niesamowitym przeżyciem.
Same zdjęcia (piękne) przestały mieć znaczenie.
Dziękuję.”

Dagmara

“Prawdziwy artysta i perfekcjonista w każdym calu! Niezwykle utalentowany, ambitny i pełen zaangażowania. Swoją fotografią potrafi wydobyć z kobiety to co najpiękniejsze i pozwolić jej poczuć się wyjątkowo. Bardzo sympatyczny facet z ogromnym poczuciem humoru dzięki czemu był to rewelacyjnie spędzony czas. Współpraca z Tomkiem to sama przyjemność. Gorąco polecam i mam nadzieję na więcej zdjęć!:)”

Asia

Vouchery

8 wyretuszowanych zdjęć, które Ty wybierasz

2 profesjonalne makijaże

Stylizacja włosów

6 wyretuszowanych zdjęć, które Ty wybierasz

1 profesjonalny makijaż

Stylizacja włosów

 

Zamów sesję

    Imię i nazwisko (wymagane)

    email (wymagane)

    telefon (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości