Skip to main content
Profesjonalna sesja zdjęciowa to sposób by poczuć się wyjątkowo, uciec na chwilę od codzienności, by skupić się na celebrowaniu kobiecości — to coś, na co naprawę zasługujesz. Na co dzień godzisz ze sobą różne, często wymagające role. W natłoku obowiązków dajesz radę, ale nie zawsze starcza czasu, by celebrować własne kobiece piękno, pozwolić sobie na zmysłowość dla samej zmysłowości.
Zmysłowa sesja kobieca to szansa, by ujrzeć samą siebie z nieco innej perspektywy. To pamiątka dla samej siebie i powód do zachwytu dla tych, którym zdecydujesz się zdjęcia pokazać. Zdjęcia kobiece budują pewność siebie i dumę, kobiecą siłę, którą masz w sobie — dokładnie taka, jaka jesteś tu i teraz.
Sensualna sesja kobieca może być prezentem dla samej siebie. Może też być sposobem na prezent dla męża, który dostanie Twoje zmysłowe zdjęcia na urodziny, albo sposobem, by pochwalić się koleżankom. Styl buduarowy, niewinnie zmysłowy, czy odważny i drapieżny — pamiętaj, to czas dla Ciebie, nie bój się powiedzieć, jaki masz pomysł na zdjęcia. Jeżeli lubisz mój styl — na pewno wymyślimy coś razem.
Kobieca sesja fotograficzna to piękny make-up, ułożenie włosów, stylizacje, odpowiednie światło, sprzęt fotograficzny i retusz, który podkreśli Twoją urodę — bez efektu ‘to nie Ty, tylko photoshop’. Magiczne zdjęcia to jednak przede wszystkim wynik wspólnej pracy na planie i dobrego klimatu, dzięki któremu poczujesz się komfortowo. Prowadzę i podpowiadam, jak pozować, żebyś na zdjęciach wyglądała jak najkorzystniej.
Nie musisz czekać na lepszy moment. Nie musisz czekać, aż schudniesz, aż wyrobisz na siłowni wymarzoną sylwetkę, nie musisz w sobie nic zmieniać. Kobieca sesja sensualna pokaże Ci, że jesteś piękna dokładnie taka, jaka jesteś tu i teraz. Zaufany klimat, profesjonalna wizażystka i moje doświadczenie – wspólnie pomożemy uzyskać efekt na jakim Tobie zależy, ale to Ty jesteś najważniejsza.

Zmysłowy portret, czy odważniejsze zdjęcia? To Ty wybierasz rodzaj sesji

Sesja buduarowa, sensualna, czy delikatny portret? Pytanie o zakres zdjęć jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim, chcę, żebyś po sesji otrzymała zdjęcia swoich marzeń, dokładnie takie, jakie naprawdę chcesz. To ty decydujesz, jak odważne będą. Wykonuję zarówno kobiece portrety, jak i nagość zakrytą (nie zajmuję się aktami). Najważniejszy jest dla mnie jednak komfort modelki, z którą pracuję — bez tego po prostu nie ma dobrych zdjęć.

Najważniejsze jest dla mnie, żebyś czuła się dobrze. Nie wstydź się powiedzieć, że wolałabyś zdjęcia delikatniejsze lub bardziej seksowne. Nie ma lepszych i gorszych odpowiedzi, po prostu to dla mnie ważne, żebyś przed obiektywem czuła się pewna siebie i piękna. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zmienić zdanie i spróbować ujęć delikatniejszych, lub przeciwnie — bardziej uwodzicielskich.

Fotografia sensualna to nie zawsze sesja w bieliźnie

Sesja zmysłowa najczęściej ukazuje piękno kobiecego ciała, dlatego nie bez powodu kojarzy się je z sesjami bieliźnianymi. Nie oznacza to jednak, że musisz ograniczać się do takich stylizacji. Sprawdź moje portfolio i profil na instagramie — przekonasz się, jak bardzo różne mogą być pomysły na kadry. Możesz kupić na sesję zmysłową bieliznę, ale świetnie sprawdzają się też ulubione jeansy, czy podkreślające figurę sukienki. Każda sesja jest nieco inna. Zresztą — sprawdź sama.

Kobieca sesja zdjęciowa — niebanalny pomysł na prezent

 Sesja portretowa lub sensualna to oryginalny prezent, który można zrobić zarówno partnerce, jak i przyjaciółce na urodziny. Może być to odpowiedź na trudne pytanie: co dać na prezent kobiecie, która ma już wszystko. Fotografia kobieca pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę. To przeżycie, które z pełnym przekonaniem mogę polecić każdej kobiecie. Sesja kobieca w studio, czy apartamencie będzie pamiątką na lata.

Sesja kobieca – pytania i odpowiedzi

Przed sesją podpowiadam jakie stylizacje do ustalonego klimatu zdjęć będą najbardziej się nadawały, i wysyłam informacje jak się przygotować do sesji. Wspólnie ustalamy miejsce, które będzie najbardziej odpowiednie do Twojej sesji (najczęściej studio lub apartament).

Zawsze uzgadniam klimat zdjęć przed sesją, bo najbardziej liczy się dla mnie komfort i zaufanie na sesji. Najczęściej robimy delikatne, kobiece portrety oraz zdjęcia sensualne – w stylizacjach bieliźnianych. Przejrzyj moje prace – to właśnie takie klimaty

Absolutnie nie – zdjęcia, które widzisz w moim portfolio to zdjęcia najczęściej zawodowych modelek, ale również pracy i czasu, jaki włożyliśmy z całą ekipą w taki efekt. Odpowiednie światło, wizaż, stylizacja włosów, układ pozy, świadomy wybór stylizacji czy techniczny dobór sprzętu powodują, że na zdjęciu kobieta zachwyca. To tak naprawdę działa w drugą stronę: nigdy nie dowiesz się, jak pięknie wyjdziesz na zdjęciach, jeżeli nie zrobisz sobie profesjonalnej sesji.

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Tu robię sesje zdjęciowe. Jeżeli zależy Ci na sesji w innym mieście napisz - czasami planuję wyjazdy do większych miast i mogę to zorganizować. Z reguły jednak takie sesje są odleglejsze w czasie, albo droższe.

W zależności od inspiracji na jakich Ci zależy proponuję miejsce - albo będzie to studio fotograficzne w odpowiednim klimacie, albo robimy sesję w apartamencie. Gdy wybieramy apartament - to robię sesję w miejscu, w którym się zatrzymałaś. Podpowiadam przy wyborze miejsca by było odpowiednie dla zdjęć. Możliwa jest też realizacja w apartamencie który ja wynajmę na czas sesji. Koszt miejsca jest poza ceną pakietu.

Najczęściej Klientki przyjeżdżają/przylatują do mnie i robię tam sesję - sam dzień zdjęciowy jest wtedy dobrą okazją by zafundować sobie czas dla siebie. Impreza z koleżankami, randka z partnerem, czy po prostu luksusowa randka z samą sobą. Po sesji masz apartament dla siebie. Nawet jeżeli jesteś z Warszawy, polecam - to wyjątkowy dzień, zasługujesz na taki 🙂

Możesz sprezentować tą sesję komuś Tobie bliskiemu. Przygotowuję voucher, który możesz wręczyć przy wyjątkowej okazji. Voucher to elegancki blankiet, który wysyłam inpostem (podaj szczegóły przy zamówieniu do wysyłki)

Często robię sesje, które są prezentem od męża z okazji rocznicy bądź urodzin, czy też grupa koleżanek obdarowuje voucherem pannę młodą.

Ostateczny klimat zdjęć ustalam z osobą obdarowaną, a nie z tą, która voucher kupiła. Oczywiście domyślam się, że taki prezent nie jest pomysłem ‘na siłę’, a spełnieniem jej potrzeb i pragnień: by wyglądała pięknie i by udało się wydobyć jej kobiecość. By zdjęcia zachwycały, osoba na sesji musi czuć się komfortowo. Może się okazać, że osoba nie zdecyduje się np. na zdjęcia bieliźniane i będzie chciała pozostać w klimatach portretowych. Szanuję to i realizuję sesję, która stanie przed obiektywem. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że na sesji w miarę zdjęć i ‘poczucia się pewniej przed obiektywem’ często próbujemy zrealizować również zdjęcia, o których początkowo nie myśleliśmy.

Voucher obowiązuje 6 miesięcy od zakupu: w tym czasie odbędzie się sesja. To odpowiednio dużo czasu, by znaleźć dogodny termin. Jeżeli w tym okresie nie uda się znaleźć wolnego terminu – szukamy innego w późniejszym. Ważne: w ciągu 2 miesięcy od zakupu vouchera wymagam kontaktu od osoby obdarowanej (lub kupującej) – by móc zaplanować sesję. Voucher traci ważność jeżeli w przeciągu 2 miesięcy od zakupu vouchera nie otrzymam kontaktu od osoby obdarowanej – sam próbuję się również skontaktować z kupującym, by uniknąć nieporozumień.

Sesja trwa kilka godzin (1-4 godziny) w zależności od pakietu: z reguły zaczynamy zdjęcia w okolicach godzin 10:00-12:00. Opcjonalny makijaż i ułożenie włosów powinien być zrobiony przed sesją i trwa około 1,5 godziny. Informacje o trwaniu pakietów Silver i Gold znajdziesz na stronie: https://zieniu.pl/sesja-sensualna/
Czas sesji daje czas na komfortowe zmiany stylizacji i pomysłów, tak byś wyszła z różnymi zdjęciami.

Na sesji podpisujemy umowę, w której obliguję się do oddania zdjęć w terminie oraz to, że zdjęcia powstałe w trakcie sesji są wyłącznie dla Ciebie. Również te, których nie wybierzesz. Wyjątkiem są sesje, gdzie na umowie wyraźnie zaznaczysz, że chcesz, bym pochwalił się naszym zdjęciem.

Tak – po sesji wybieramy zdjęcia, które najbardziej się spodobały i z moją pomocą wybieramy tyle, ile obejmuje pakiet. Jeżeli koniecznie będziesz chciała pozostawić dodatkowe zdjęcia – są one dodatkowo płatne. Aktualne ceny znajdziesz tutaj: https://zieniu.pl/sesja-sensualna/

Osoba towarzysząca może przyjechać na początek sesji gdy przygotowujemy makijaż i stylizację. Musi jednak zostawić nas samych (modelka, wizażystka i ja) byś mogła zbudować w sobie pewność siebie ‘przed obiektywem’ i miała komfort pozowania oraz wczucia się w sesję.

Tak – zdarza mi się robić sesje w innych miastach. Ponieważ jednak muszę im poświęcić zdecydowanie więcej czasu (dojazd, organizacja wizażystki z innego miasta, bądź przyjazd z własną częścią zespołu) rosną moje koszty i czas – także biorę poprawkę na koszty. Czasami jest tak, że kilka znajomych decyduje się na sesję u mnie – wtedy realizuję kilka sesji podczas takiego wyjazdu, a dodatkowe koszty rozkładają się na kilka osób. Jeżeli masz więc kilka zainteresowanych osób jest większa szansa, że taką sesję zrealizujemy u Ciebie.

Sesje realizuję w tygodniu ‘roboczym’, czyli od poniedziałku do piątku. Fotografia to moja pasja, ale i praca. Weekendy potrzebuję więc dla siebie i rodziny. W wyjątkowych przypadkach jestem w stanie zrealizować sesję w sobotę lub niedzielę – jednak jest ona dodatkowo płatna.

Terminy planuję w miarę płynnie – z reguły potrzebuję kilku tygodni wyprzedzenia, by znaleźć dogodny termin. Trzymam jednak zawsze bufor na swoje projekty i inne przedsięwzięcia – więc jeżeli zależy Ci czasie – powiedz mi o tym, zobaczę, co da się zrobić.

Oddaję wyłącznie wybrane zdjęcia po retuszu. Zdjęcia wybieramy po to, żebyś otrzymała wyłącznie najlepsze zdjęcia w klimacie, jaki przyciągnął Cię na sesję u mnie. Zdjęcia bez retuszu nie są do końca “moje”- przez lata pracowałem nad stylem, a postprodukcja jest jednym ze sposobów, w jaki nadaję klimat na zdjęciu.

Zdjęcia w postaci elektronicznej wysyłam w ciągu maksymalnie 2 tygodni od sesji. Jeżeli potrzebujesz szybciej – daj znać przy zamawianiu sesji.

Aktualne ceny i ofertę znajdziesz tutaj: https://zieniu.pl/sesja-sensualna/

Sesja kobieca – opinie

Sesję u Tomasza dostałam w prezencie z okazji 40stych urodzin od swojego mężczyzny. Nie będę ukrywać, że zawsze sobie cichutko marzyłam o ładnych profesjonalnych zdjęciach. Nie spodziewałam się jednak aż takich emocji...Jadąc do Wwy 350km na sesję zdjęciową zaplanowałam sobie przy okazji kilka innych atrakcji, których już dziś nie pamiętam. Sesja u 'Zienia' została i zostanie już na zawsze w mojej pamięci. Zakładałam, że takiej spełnionej i dowartościowanej przez syna i mojego mężczyznę kobiety nic nie zaskoczy. Ups i tu się myliłam. Jak wchodziłam do studia fotograficznego poczułam się taka trochę beznadziejna, że nie mam ciuszków super sensualnych i takie tam inne babskie wymysły. Miłe powitanie Tomasza, kilka ciepłych słów, zaskakująca gościnność 'woda?, kawa?, winko? czy coś do jedzonka...? a następnie delikatne muśnięcia pędzlem wizażystki Ali i czułam jak 'rosnę'. Niesamowita cierpliwość Tomasza, pomysły i wyjątkowo pozytywna energia, którą ma w sobie spowodowały, że emocje radość, wzruszenie sięgały zenitu. Wychodząc od Tomasza czułam się jak Gwiazda, mega dumna i szczęśliwa...i tak już zostało.

Małgorzata

Doświadczenie rewelacyjne, chętnie bym je powtórzyła. Umiesz wprowadzić tak fajną atmosferę, że wszelkie ewentualne wątpliwości i niepewność szybko mijają.
Co do samych zdjęć - oglądanie Twoich prac to prawdziwa przyjemność, nawet ze mną w roli głównej.

Kasia

Przed sesją bardzo się bałam. Cały mój lęk, obawy zniknęły dzięki atmosferze, sposobowi bycia Tomka. Ta sesja była dla mnie niesamowitym przeżyciem.
Same zdjęcia (piękne) przestały mieć znaczenie.
Dziękuję.

Dagmara

Prawdziwy artysta i perfekcjonista w każdym calu! Niezwykle utalentowany, ambitny i pełen zaangażowania. Swoją fotografią potrafi wydobyć z kobiety to co najpiękniejsze i pozwolić jej poczuć się wyjątkowo. Bardzo sympatyczny facet z ogromnym poczuciem humoru dzięki czemu był to rewelacyjnie spędzony czas. Współpraca z Tomkiem to sama przyjemność. Gorąco polecam i mam nadzieję na więcej zdjęć!:)

Asia

Voucher na sesję sensualną

Zamów sesję