Skip to main content

Warsztaty z fotografii mobilnej dla firm.

Zdjęcia dla Twojej firmy wykonane smartfonem? Brzmi niewiarygodnie ale jest możliwe i proste do zrealizowania.

Warsztaty z fotografii mobilnej dla firm, to lata gromadzonej wiedzy i doświadczenie przeniesione wprost z profesjonalnego studia fotograficznego  na ekran smartfona. Warsztaty są realizowane w przystępnej formie i w praktyce pokazują jak używać telefonu, by tworzyć materiały marketingowe dla firmy.

Zapytaj o ofertę

Czego nauczysz się na warsztatach?

 • Poprawa umiejętności fotograficznych – uczestnicy nauczą się podstaw fotografowania oraz typowych scenariuszy, takich jak zdjęcia produktów, portrety, selfie, widoki, reportaże itp.
 • Optymalizacja wykorzystania smartfonów – uczestnicy dowiedzą się, jak w pełni wykorzystać funkcje, ustawienia i aplikacje swojego smartfona oraz jakie akcesoria warto mieć.
 • Zdobycie umiejętności retuszu – uczestnicy nauczą się, jakie aplikacje do edycji stosować oraz jak edytować zdjęcia, aby były jeszcze atrakcyjniejsze.
 • Poznanie zasad publikacji zdjęć w mediach społecznościowych – uczestnicy poznają proste zasady, które pomogą im w publikowaniu zdjęć w social media.

Dlaczego warsztaty z fotografii mobilnej dla firm są skuteczne i przynoszą efekty ? 

 • Zdobyte w trakcie zajęć umiejętności pozwolą każdemy użytkownikowi na wykonywanie dobrych technicznie, wysokiej jakości zdjęć za pomocą smartfona.
 • Wysokiej jakości zdjęcia z pomysłem to lepsza komunikacja z Klientami. 
 • Oszczędność czasu na szukanie rozwiązań i pieniędzy na zakup sprzętu.
 • Wykwalifikowany i przeszkolony personel.

Dlaczego warto wybrać moje warsztaty fotografii mobilnej?

 • Profesjonalizm – warsztaty prowadzone przez doświadczonego fotografa z branży, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Praktyczne podejście – uczestnicy uczą się przez działanie, a nie tylko przez słuchanie. Gwarantuję, że każdy uczestnik wyjdzie z warsztatów z konkretnymi umiejętnościami.
 • Dostosowanie do potrzeb – proponuję różne moduły, aby każda firma mogła wybrać odpowiednią formę szkolenia dla swojego zespołu. Od prelekcji, przez praktyczne ćwiczenia, aż po kurs online, oferuję elastyczność w zależności od potrzeb i celów firmy.
 • Luźna forma – warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, z naciskiem na praktyczne zastosowanie, zabawę i inspirację. Dzięki quizom i konkursom uczestnicy są jeszcze bardziej zaangażowani w proces nauki.
 • Rozwój kompetencji zespołu – uczestnicy warsztatów zyskują umiejętności, które mogą być wykorzystane zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Poprawa jakości zdjęć może zwiększyć atrakcyjność profili firmowych w mediach społecznościowych oraz wizerunku marki.

Kurs składa się z dwóch modułów z możliwością rozszerzenia o dwa kolejne, uzupełniające zdobytą w trakcie warsztatów wiedzę.

 

Moduł A: Prelekcja – najważniejsze zasady fotografii mobilnej, prezentowane w sali z rzutnikiem/TV (1-2 godziny).

Moduł B: Część praktyczna – uczestnicy fotografują z moją pomocą i podpowiedziami, praktykując wiedzę zdobytą podczas prelekcji (1-2 godziny).

Moduł C (opcjonalny): Omówienie zdjęć – uczestnicy przynoszą swoje zdjęcia do analizy, omawiamy je wspólnie i uczymy się, jak można je poprawić (1-2 godziny).

Moduł D (opcjonalny): Kurs online – uczestnicy otrzymują dostęp do autorskiego kursu fotografii mobilnej online, który pozwoli im dalej rozwijać swoje umiejętności (4,5 godziny do oglądania w dogodnym czasie).

 

W myśl zasady “trochę wiedzy, trochę funu, trochę inspiracji” zajęcia przebiegają w luźnej atmosferze, co sprzyja efektywnej nauce.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą warsztatów fotografii mobilnej dla pracowników firm. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin na warsztaty. Odkryj, jak przekształcić Twój zespół w mistrzów fotografii mobilnej, a tym samym wzmocnić wizerunek firmy oraz umiejętności Twoich pracowników! Na kilka dni przed rozpoczęciem warsztatów proszę uczestników o listę urządzeń, z których będą korzystać oraz przesłanie przykładowych zdjęć wykonanych przez przyszłych kursantów.  Pozwala mi to na odpowiednie przygotowanie się do zajęć i wstępne poznanie fotograficznych umiejętności uczestników kursu, tak aby zajęcia były najbardziej efektywne.

Każdy uczestnik robi zdjęcia swoim smartfonem i może liczyć na moją pomoc i podpowiedzi, oraz wstępne omówienie uzyskanych efektów. Dzięki temu zdobyta w pierwszym module wiedza zostaje utrwalona i zastosowana w praktyce.

Zapytaj o ofertę

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Czego najbardziej chcesz się dowiedzieć na warsztatach?

  Skąd dowiedziałeś(aś) się o warsztatach?

  Czy masz już moje kursy online? Jeśli tak, to jakie?