Skip to main content

O warsztatach

Zapraszam Cię na jeden, intensywny dzień pracy w studio, podczas którego poznasz mój warsztat pracy od A do Z. Poznasz tajniki studia fotograficznego i dowiesz się jak za pomocą dostępnego w nim sprzętu, lamp, modyfikatorów i różnych trików tworzyć klimatyczne zdjęcia modelkom.

Przed obiektywami ugościmy 2 modelki i 1 modela. Modelki: pro i mniej doświadczona – tak żebyśmy mogli na warsztatach nauczyć się pracy z różnymi osobami.

Film z warsztatów

Backstage

Filmy autorstwa Rafała Kozieja

Czego się dowiesz?

Wizja, styl i… magia – co się składa na udane zdjęcie?
Technika – światło, sprzęt  w studio, modyfikatory  i inne gadżety. Jak to wszystko ujarzmić?
2x Sesja – 2 bloki sesyjne w trakcie warsztatów (2 razy po ok. 1,5h) : każdy z uczestników przeprowadzi własną sesję z modelkami.
Pozowanie i oświetlenie – jak pokazać osoby, by wyszły jak najkorzystniej?
Proces –jak przygotować pomysł na sesję, jak pracować z zespołem i przeprowadzić sesję by wyciągnąć to coś
Rozwój warsztatu – Jak wypracować swój styl, co robić by polepszyć swoje zdjęcia?

Tego dnia będziesz miał okazję przeprowadzić swoje własne sesje fotograficzne z modelkami, pod okiem prowadzącego. Otrzymasz też indywidualne uwagi dotyczące swoich mocnych i słabych stron (uwaga: lekko nie będzie 🙂 ).

Na moich warsztatach każdemu uczestnikowi zapewniam indywidualne podejście do pracy z modelką, dlatego parę ważnych informacji, o które pytacie odnośnie warsztatów “studio z modelkami”:

 • Warsztaty w studio planuję dla maksymalnie 9-12 osób
 • Przed obiektywami ugościmy 2 modelki i dodatkowo 1 modela. (dla ułatwienia modela będą nazywał dalej modelką 🙂 ) zapraszam jedynie modelki: ‘zieniu approved’ 🙂
 • Pracujemy w grupach 3-4 osobowych ‘per modelka’: modelka jest przez pewien czas tylko dla uczestnika, pozostałe osoby w grupie asystują.
 • Grupy co jakiś czas zmieniają się -> dlatego każdy z uczestników będzie mógł pracować i zrobić zdjęcia każdej modelce i pracować z różnymi ustawami światła
 • Podpisujemy model release z modelkami: każdy z uczestników może po warsztatach opublikować zdjęcia w swoim portfolio do celów niekomercyjnych: z jednym utrudnieniem – zdjęcie musi być na tyle dobre by danej modelce/modelowi się spodobało 🙂 A więc jest egzamin końcowy: i musicie dostać akceptację 🙂
 • Na koniec – otrzymujesz certyfikat ukończenia warsztatów.
 • Dostajesz też rabaty na produkty od partnerów.

Koszt i warunki uczestnictwa

Warsztaty w studio: 1.200. Jest to cena dla uczestników kursu Portret od A do Z i Sensual
W cenie: niezdrowa pizza, zimne napoje i kawa dla podtrzymania energii.

Rezerwacja po akceptacji zgłoszenia (upewniam się że masz odpowiedni sprzęt i w grupie innych uczestników się odnajdziesz) i wpłacie pełnej kwoty.

Zapisz się na warsztaty

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  telefon (wymagane)

  Zaznacz warsztaty (wymagane):

  Studio z modelkami-kolejna edycja warsztatów grupowych (6-9 uczestników)Sensual-kolejna edycja warsztatów grupowych (3-4 uczestników)Warsztaty indywidualne: Portret/Sensual (Warszawa i inne miasta)

  link do Twojej galerii/portfolio

  Czego najbardziej chcesz się dowiedzieć na warsztatach?

  Skąd dowiedziałeś(aś) się o warsztatach?

  Czy masz już moje kursy online? Jeśli tak, to jakie?

  Komentarz