O warsztatach

Zapraszam Cię na jeden, intensywny dzień pracy w studio, podczas którego poznasz mój warsztat pracy od A do Z. Poznasz tajniki studia fotograficznego i dowiesz się jak za pomocą dostępnego w nim sprzętu, lamp, modyfikatorów i różnych trików tworzyć klimatyczne zdjęcia modelkom.

Na warsztatach będą z nami współpracowały profesjonalne modelki (a może też i model), które starannie dobieram – byś miał szansę zrobić zdjęcia, które warto wstawić do portfolio.

Film z warsztatów

Backstage

Filmy autorstwa Rafała Kozieja

Czego się dowiesz?

Wizja, styl i… magia – co się składa na udane zdjęcie?
Technika – światło, sprzęt  w studio, modyfikatory  i inne gadżety. Jak to wszystko ujarzmić?
2x Sesja – 2 bloki sesyjne w trakcie warsztatów (2 razy po ok. 1,5h) : każdy z uczestników przeprowadzi własną sesję z modelkami.
Pozowanie i oświetlenie – jak pokazać osoby, by wyszły jak najkorzystniej?
Proces –jak przygotować pomysł na sesję, jak pracować z zespołem i przeprowadzić sesję by wyciągnąć to coś
Rozwój warsztatu – Jak wypracować swój styl, co robić by polepszyć swoje zdjęcia?

Tego dnia będziesz miał okazję przeprowadzić swoje własne sesje fotograficzne z modelkami, pod okiem prowadzącego. Otrzymasz też indywidualne uwagi dotyczące swoich mocnych i słabych stron (uwaga: lekko nie będzie :) ).

Na moich warsztatach każdemu uczestnikowi zapewniam indywidualne podejście do pracy z modelką, dlatego parę ważnych informacji, o które pytacie odnośnie warsztatów “studio z modelkami”:

  • Warsztaty w studio planuję dla maksymalnie 8-9 osób
  • Przed obiektywami ugościmy 2 modelki (zależnie od grupy) a czasami dodatkowo 1 modela. (dla ułatwienia modela będą nazywał dalej modelką :) ) zapraszam jedynie profesjonalne modelki: ‘zieniu approved’ :)
  • Pracujemy w grupach 3-4 osobowych ‘per modelka’: modelka jest przez pewien czas tylko dla uczestnika, pozostałe osoby w grupie asystują.
  • Grupy co jakiś czas zmieniają się -> dlatego każdy z uczestników będzie mógł pracować i zrobić zdjęcia każdej modelce i pracować z różnymi ustawami światła
  • Podpisujemy model release z modelkami: każdy z uczestników może po warsztatach opublikować zdjęcia w swoim portfolio do celów niekomercyjnych: z jednym utrudnieniem – zdjęcie musi być na tyle dobre by danej modelce/modelowi się spodobało :) A więc jest egzamin końcowy: i musicie dostać akceptację :)

Koszt i warunki uczestnictwa

Warsztaty w studio: 980 zł netto, czyli 1.205 zł brutto.
W cenie: niezdrowa pizza, zimne napoje i kawa dla podtrzymania energii.

Rezerwacja po akceptacji zgłoszenia (upewniam się że masz odpowiedni sprzęt), i wpłacie pełnej kwoty.

[add_to_cart id=”563″]