Skip to main content

Sesja Sensualna do Portfolio

Piękne zdjęcia do Portfolio

Zmysłowe, kobiece zdjęcia do Twojego portfolio. Klimaty od delikatnych portretów kobiecych, po zmysłowe zdjęcia w bieliźnie. Retusz jak u mnie w portfolio

Twoja Sesja, Twój Wybór

Uzgadniamy inspiracje. Robimy zdjęcia na jakich Tobie i mi zależy. Ty wybierasz ostateczne zdjęcia-ja pomagam.

Wyłącznie dla osób z portfolio

Sesja wyłącznie dla kobiet, które rozwijają swoje portfolio. Zdjęcia publikuję też u siebie i oznaczam by wyeksponować Cię moim odbiorcom. Dla kobiet bez portfolio oferuję sesje prywatne.

Pakiety zdjęciowe

Basic

6 wyretuszowanych zdjęć

1 godzina
1 stylizacja

790 zł

 

Silver

10 wyretuszowanych zdjęć

1 godzina
2 stylizacje

1190 zł

 

Gold

15 wyretuszowanych zdjęć

2 godziny
Do 4 stylizacji

1690 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są terminy dostępnych sesji

Tu znajdziesz dostępne terminy: zieniu.pl/kalendarz

Umawiam sesje na najbliższe 2 miesiące. Napisz do mnie najlepiej już z proponowaną, dostępną datą, kiedy byś chciała sesję.

Dni tygodnia: najczęściej w środku tygodnia. Weekendy bardzo rzadko

W jakich godzinach działamy? Najczęściej gdy świeci słońce – czyli od rana do popołudnia. Jeżeli chcesz ciemniejszy klimat zdjęciowy – napisz o tym

Dla kogo jest sesja Sensual Portfolio?

Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz mieć podobne u siebie w portfolio – to właśnie dla Ciebie.
Sesja Sensual Portfolio jest dla osób, które rozwijają swoje portfolio, publikują zdjęcia na instagramie i w innych social mediach i potrzebują dobrego contentu.

Czy trzeba być modelką?

Nie, ale musisz mieć działający profil na instagramie i publikować zdjęcia. To sesja w szczególności dedykowana dla modelek, instagramerek, influencerek,  które chcą wzbogacić swoje portfolio i content o zdjęcia w klimatach, jakie robię.

Nie jest to sesja prywatna dla osób które chcą sesję kobiecą dla siebie. Tutaj znajdziesz więcej informacji o prywatnej sesji zdjęciowej.

Sesja Sensual do Portfolio a Sesja Prywatna: jakie są różnice?

Sesja Sensual Portfolio skierowana jest do osób, które publikują swój wizerunek i mają jakieś doświadczenie w pozowaniu do zdjęć, nawet jeżeli to selfiki. Chodzi o to, że sesja Portfolio jest efektywną sesją z nastawieniem na publikację dobrego materiału, podniesienie atrakcyjności swojego portfolio, oraz na zwiększenie swojej widoczności w instagramie, oraz wśród potencjalnych współprac i marek.

Sesja prywatna natomiast to sesja, gdzie przede wszystkim celem jest komfort osoby fotografowanej. Dobre zdjęcia i emocje powstają poprzez zaufanie i dobre samopoczucie na planie. Na takiej sesji się nie spieszymy. Organizuję też swoją wizażystkę i sesja zaczyna się od wizażu. Zdjęcia  z sesji prywatnej trafiają najczęściej do prywatnego albumu, lub na wydruki. Czasami te zdjęcia Klientki wieszają zdjęcia w swojej sypialni, lub są piękną pamiątką. Tych zdjęć nigdzie nie publikuję.

Jeśli chodzi o format zdjęć również są różnice: Sesja Sensual Portfolio to format, kadr i jakość dedykowane na instagram, zwiększające szanse na widoczność. W sesji prywatnej przygotowuję galerię w rozmiarach pod normalne wykorzystanie, ale też dodaję zdjęcia w wielkim formacie pod wydruki wielkoformatowe. Tu jakość jest znacznie lepsza.

Potrzebuję zrobić sesję wizerunkową/portrety biznesowe - czy mogę je zrobić w ramach Sensual Portfolio?

Krótko: nie. To inne wymagania, inne oczekiwania, kadry, dobór światła, retuszu, stylizacji itd. Potrzebujemy się wspólnie do takiej sesji przygotować. Napisz jakie zdjęcia Cię interesują a na pewno wrócę do Ciebie z propozycją co mogę dla Ciebie zrobić.

Czy jest szansa na sesję TFP?

To najpierw wyjaśnię dla osób przypadkowo tu czytających czym jest TFP.

TFP, czyli sesja Trade For Photos lub Time For Photos to sesja bez płacenia sobie nawzajem. Celem takiej sesji jest rozbudowa portfolio przez wszystkie zaangażowane strony. Modelkę, Wizażystkę i Fotografa. Każdy ponosi swoje koszty, czasami któraś ze stron, lub wspólnie opłacają studio.

No i odpowiadając na pytanie: Tak, robię TFP, ale bardzo wybiórczo, najczęściej gdy robię własny projekt. Ogłaszam wtedy casting i piszę jaki pomysł chcę zrobić, kogo szukam, i co daję w zamian (np. ile zdjęć).
Zapraszam do projektów TFP gdy mam czas, chcę coś konkretnego zrobić lub po prostu chciałbym z daną osobą razem coś stworzyć. Szukam wtedy najczęściej osób które mają doświadczenie, portfolio na podobnym poziomie jak moje, i pasują do moich klimatów.

Innymi słowy – są szanse, choć rzadko się podejmuję TFP

Mam współpracę z marką - czy mogę te zdjęcia im przekazać?

Jeżeli masz zamiar wrzucać zdjęcia do siebie i jedynie oznaczać markę – to jest OK i jest w cenie pakietu.

Jeżeli natomiast te zdjęcia będą wykorzystywane komercyjnie i chcesz je przekazać marce by mogli sami je publikować, udostępniać, wykorzystywać, oznaczać produkty – to nie ma tego w pakiecie, nie jest to zakres sesji Portfolio. Napisz wcześniej, wycenię indywidualnie. Z reguły jest tu dopłata za komercyjną sesję

Jak się przygotować do sesji sensualnej?

Przygotowanie do sesji sensualnej to klucz do sukcesu 🙂 Najczęściej dokładnie widać na moich zdjęciach jakie stylizacje mają modelki. Podeślij mi inspiracje a ja napiszę Ci co zabrać. Generalnie chodzi o to by podkreślić Twoją kobiecość i piękno, i nie przytłoczyć Cię.

To zdjęcia o Tobie, a nie o Twoich stylizacjach czy makijażu. One Cię jedynie uzupełniają

Jakie stylizacje zabrać na kobiecą sesję zdjęciową?

Wybór stylizacji na kobiecą sesję zdjęciową zależy od tego, jakie chcesz klimaty i w czym chciałabyś zdjęcia.

Przed Twoją sesją fotograficzną, przesyłasz mi swoje inspiracje na zdjęcia. Wtedy doradzam, jakie ubrania i dodatki najlepiej zabrać, by stworzyć piękne zdjęcia. Ogólne zalecenia poniżej:

Bielizna – weź różne komplety by były różne opcje – na sesji pomogę Ci z wyborem.

Pończochy, szpilki lub sandałki na wysokim obcasie – też się przydadzą. Pasy do pończoch, harnessy – zależy od Twojej koncepcji.

Możesz pomyśleć o eleganckiej sukience, jeansach, białej/czarnej cienkiej koszuli, luźnych kobiecych sweterkach i dodatkach: rękawiczki, biżuteria, choker itd.

Zerknij na moje zdjęcia – tam najlepiej widać jakie stylizacje się sprawdzają.  Pamiętaj, by stylizacje były zgodne z Twoją osobowością i tym, jaką siebie chcesz pokazać na zdjęciach. Dobrze jest mieć kilka różnych opcji, aby móc dostosować się do różnych ujęć i nastrojów sesji. a co do kolorów to jedna podpowiedź: przy czarnobiałych zdjęciach słabo wypadają stylizacje w kolorach skóry (np. ecru) – bo się ‘zlewają’ z Twoim kolorem ciała. Lepsze są wyrazistsze kolory, biel, czerń itd.

Jak zamówić sesję? Jak zapłacić?

Kliknij zamów i napisz do mnie, który pakiet wybierasz i kiedy Cię sesja interesuje.

Umawiam sesje na najbliższe 2 miesiące.

Następnie proszę o zadatek 500 zł przelew/blik – wtedy sesję mamy przyklepaną 🙂

Czy zapewniasz wizażystkę?

Przychodzisz na sesję już przygotowana w gotowym makijażu. Jeśli potrzebujesz, to mogę Ci polecić sprawdzone wizażystki z którymi najczęściej pracuję.

Gdzie robimy zdjęcia?

Sesję domyślnie robię w Warszawie. Wybieramy studio fotograficzne. Studio jest w cenie pakietu Gold, w pozostałych pakietach Ty opłacasz.

Czy miejsce jest w cenie sesji?

Koszt studia jest po Twojej stronie. Pomagam je zorganizować i podsyłam Ci propozycje pod Twoje inspiracje. Koszt to z reguły 100-150 zł za godzinę

Czy można przełożyć sesję zdjęciową na inny termin?

Tak, sesję można przełożyć do 3 dni przed planowanym terminem. Lub nawet odwołać. W przypadku późniejszej zmiany terminu, zadatek przepada, a my ustawiamy sesję od nowa. Oczywiście zdarzają się różne sytuacje, choroba itd. napisz. Zawsze staram się pomóc i znaleźć wyjście

Ile czasu trwa sesja fotograficzna?

Sesja trwa od 1 do 2 godzin w zależności od pakietu. To w zupełności wystarczy by zrobić bardzo dobry materiał, z którego wybierzesz zdjęcia 🙂

Czy mogę mieć specjalne życzenia do retuszu?

Tak. Jeżeli mam usunąć mały tatuaż, tu i ówdzie wyokrąglić lub odchudzić, usunąć niedoskonałości, czy dodać volume dla włosów – jasne. Powiedz o tym na sesji. Oczywiście wszystko w granicach wiarygodności zdjęcia i nakładu pracy.

Klimat zdjęciom nadaję taki, jaki widzisz u mnie na Instagramie – przychodząc na sesję zakładam, że dokładnie tego oczekujesz. Jeżeli chcesz zupełnie innego klimatu – napisz do mnie przed zamówieniem sesji.

Czy dostanę zdjęcia w kolorze, czy czarno-białe?

Staram się by każde zdjęcie oddać Ci w dwóch wariantach – kolor i czarno białe. Czasami jednak w danych warunkach któryś z wariantów będzie źle wyglądał – wtedy oddaję tylko jeden wariant zdjęcia. Powiem Ci o tym wcześniej przed wyborem – że np. te jedynie w czarnobiałym wyjdą, bo w kolorze dużo tracą.

Ile dostanę zdjęć z sesji?

Liczba zdjęć zależy od wybranego pakietu. Oferuję różne opcje, abyś mogła znaleźć odpowiedni pakiet dla siebie

Czy mogę obejrzeć wszystkie wykonane zdjęcia?

Podczas sesji wykonuję 200-500 zdjęć, i robię z nich wstępną selekcję – odrzucam te nieudane, z gorszą jakością, z półprzymkniętym okiem itd. Następnie udostępniam Ci od 50 do 100 najlepszych, różnych zdjęć do wyboru (surowe, bez retuszu). To z nich wybierasz ostateczne zdjęcia do retuszu

Czy dostanę nieobrobione zdjęcia?

Nie udostępniam nieobrobionych zdjęć. Dbam o to, by każde przekazane Ci zdjęcie było już profesjonalnie wyretuszowane. Podpisuję się pod tymi zdjęciami, więc chcę by były w odpowiedniej jakości i stylu

Czy mogę wykupić dodatkowe zdjęcia ponad pakiet?

Tak. Koszt dodatkowego zdjęcia to 150 zł

Możesz wykupić je podczas wyboru ostatecznych zdjęć. Po prostu zaznacz więcej zdjęć niż w pakiecie

Czy mogę zabrać na sesję koleżankę?

Tak – jeżeli ona również prowadzi swój profil na insta i chcesz by ponagrywała Ci rolki i backstage z sesji.

Nie – jeżeli to koleżanka bez doświadczenia w swoich sesjach, Twój partner, znajoma, która chce potrzymać za Ciebie kciuki, czy kolega fotograf, który sobie przysiądzie w kącie.

To sesja z konkretnym celem – i żeby zrobić dobry materiał potrzebujemy komfortowo pracować – zarówno Ty, jak i ja. Dodatkowe osoby ‘z innej bajki’ – zmieniają charakter sesji i rozpraszają.

Czy mogę zrobić sesję pary jako Sensual Portfolio?

Tak, jeżeli Twój partner/partnerka prowadzi również swój profil i publikuje wizerunek. Napisz, wyślij jakie zdjęcia Was interesują. Jeśli chodzi o zdjęcia par, to z reguły są to u mnie też zdjęcia sensualne, ale wysmakowane i subtelne.

Zamów sesję

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój instagram (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości