O warsztatach

Zapraszam Cię na jeden, intensywny dzień pracy w studio, podczas którego poznasz tajniki studia fotograficznego i dowiesz się jak za pomocą dostępnego w nim sprzętu, lamp, modyfikatorów i różnych trików tworzyć klimatyczne portrety modelkom.

Na warsztatach będzie z nami współpracowała profesjonalna modelka – byś miał szansę w praktyce przekonać się jakie efekty otrzymasz przy danym setupie, a może i zrobić zdjęcia, które warto wstawić do portfolio :)

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich fotografów, którzy chcą opanować pracę z wykorzystaniem światła błyskowego w studio.  Dla tych, którzy chcą polepszyć swoje rozumienie światła, sprzętu i umiejętnie dobierać sprzęt by polepszyć swoje portrety.

Co nas czeka?

Światło i klimat zdjęć

Dowiesz się jak 'rozumieć światło’ i budować klimat swoich portretów za pomocą dostępnego sprzętu w studio.

Technika

Poznasz i przetrenujesz w praktyce, jak świadomie wykorzystać lampy, modyfikatory i inne gadżety by dostać właściwe efekty.

Praktyka, czyli sesja z modelką

Wszystkie ustawienia 'strzelamy’ na bieżąco by poznać efekty: każdy z uczestników zarówno będzie robił zdjęcia modelce, jak i pomagał w ustawianiu światła by jak najwięcej zyskać na warsztatach.

Setupy światła

Warto mieć parę sprawdzonych ustawień światła na różne okazje: delikatny portret, beauty, czy mocniejsze klimaty. Przećwiczymy je.

Staram się przekazywać wszystko to, z czym się musiałem zmagać podczas moich sesji – dlatego możesz liczyć na sporo 'tips and tricks’ :) Podczas warsztatów możesz też liczyć na moje uwagi dotyczące swojego portfolio i stylu pracy – o ile wcześniej podeślesz link lub zdjęcia.

Dodatkowe informacje

 • Warsztaty w studio planuję dla maksymalnie 8 osób
 • Przed obiektywami ugościmy 1 modelkę. Zapraszam jedynie profesjonalne modelki: ’zieniu approved’ :)
 • Każdy uczestnik podczas warsztatów robi zdjęcia, modelka jest przez pewien czas tylko dla uczestnika, pozostałe osoby w grupie asystują.
 • Podpisujemy model release z modelką: każdy z uczestników może po warsztatach opublikować zdjęcia w swoim portfolio do celów niekomercyjnych: z jednym utrudnieniem – zdjęcie musi być na tyle dobre by się modelce  spodobało :) A więc jest egzamin końcowy: i musicie dostać ode mnie akceptację :)

Gdzie i kiedy?

Warsztaty odbywają się w profesjonalnym studio fotograficznym, w godzinach od ~10:00 do 17:00 z przerwą na lunch.

Koszt i warunki uczestnictwa

Warsztaty w studio: 980 zł netto, czyli 1.205 zł brutto.
W cenie: niezdrowa pizza, zimne napoje i kawa dla podtrzymania energii.

Rezerwacja po akceptacji zgłoszenia (upewniam się że masz odpowiedni sprzęt), i wpłacie pełnej kwoty.

Zapisz się na warsztaty

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  telefon (wymagane)

  Zaznacz warsztaty (wymagane):
  Studio z modelkami, Warszawa-kolejna edycjaSensual, Warszawa-kolejna edycjaŚwiatło studyjne w praktyce, Warszawa-kolejna edycjaWarsztaty indywidualne (program i data do ustalenia)

  link do Twojej galerii/portfolio

  Czego najbardziej chcesz się dowiedzieć na warsztatach?

  Skąd dowiedziałeś(aś) się o warsztatach?

  Czy masz już moje kursy online? Jeśli tak, to jakie?

  Komentarz