Skip to main content

I…. mamy to 🙂)
Po miesiącach przygotowań i tygodniach pracy, zarywając noce i budząc się ze stresu w końcu udostępniam Wam wersję 1.0 kursu online “Retusz dla fotografów”.

Przed Wami Sezon 1 (tak, retusz to też serial 🙂 ) – krok po kroku cały proces: od importu, przez wybór zdjęć, wywoływanie RAWów, retusz w LR (jeszcze bez PS), nadawanie klimatu, aż po pokazanie zdjęć światu. I jeszcze to, co leniwe tygryski lubią najbardziej: jak sobie to wszystko uprościć i ułożyć by nad retuszem spędzić czas przyjemnie i nie za długo.

https://zieniu.pl/sklep/

Kurs będzie dostępny na Gwiazdkę. Na razie uruchamiam przedsprzedaż dla chętnych- 23-24 listopad 🙂

I jeszcze kilka zdań od siebie: praca nad ‘swoim kursem’ to kolosalne wyzwanie – zwłaszcza, jeśli głównym blokerem jest własny perfekcjonizm.

 
Czy szkolenie jest ‘fantastyczne/rewelacyjne’? Nie wiem – nie mi to osądzać. Wierzę, że da wszystkim, do których je kieruję sporo wartościowej wiedzy.
Chciałem je zrobić dla samego siebie wtedy, gdy zaczynałem przygodę z fotografią.
 
Czy kurs jest dla każdego? A gdzie tam 🙂 jestem wręcz mocno przekonany, że sporo osób się zawiedzie że ‘tylko tyle’. Tym bardziej chciałem je zrobić – bo sam miałem okresy gonitwy za kolejnymi technikami retuszu – a przy moich zdjęciach wcale nie to się liczyło.
 
Czy jestem z kursu dumny? Jest milion rzeczy, które nadal chcę poprawić, ponownie nagrać, i to właśnie będę z czasem robił: uzupełniał, poprawiał.
Jestem jednak cholernie dumny z tego, że wziąłem się z tym szkoleniem za bary, odłożyłem inne rzeczy i ukończyłem je. Włożyłem w nie sporo wysiłku i przygotowań. Jest najlepsze jakie potrafiłem zrobić.
 
Mam nadzieję, że Wam się spodoba (tym, do których je kieruję oczywiście 🙂 )

Leave a Reply